Witamy na stronie naszej szkoły

W zakładce aktualności chcemy informować Was o najnowszych wydarzeniach, które mają miejsc w Niepublicznej Szkole Podstawowej Mistrzostwa Sportowego „Champions School” w Pruszczu Gdańskim.

Będziemy publikować tu najświeższe wiadomości dotyczące naszej społeczności szkolnej. Chcemy, aby rodzice, uczniowie oraz sympatycy szkoły mieli dostęp do bieżących informacji z życia naszej placówki.

Będziemy relacjonować ważne wydarzenia, takie jak zawody sportowe, wycieczki czy eventy, które organizujemy dla naszych uczniów. W zakładce aktualności znajdziecie także ciekawe artykuły dotyczące edukacji, zdrowia i aktywności fizycznej.

Chcemy podzielić się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc w kształtowaniu zdrowych nawyków i pozytywnych wartości, które pomogą uczniom w przyszłości osiągnąć wyznaczone cele.

Zapraszamy do regularnego odwiedzania zakładki aktualności, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami z naszej szkoły.