NABÓR DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ na rok szkolny 2023/2024

‼️ Rozpoczynamy nabór pierwszoklasistów na rok szkolny 2023/2024, który rozpocznie się już 1 marca!🤩👨🏼‍🎓

Serdecznie zapraszamy Państwa dzieci rozpoczynające edukację w pierwszych klasach do naszej Niepublicznej Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego Champions School w Pruszczu Gdańskim.

W ramach czesnego dzieci otrzymają:
1. Naukę w prywatnej szkole.
2. Świetlicę z pomocą w odrabianiu lekcji.
3. Zajęcia dodatkowe do wyboru z oferty.
4. Członkowsko w Klubie Sportowym „Edukacyjny Zakątek”.
5. Jedną kolonię/półkolonię do wyboru z oferty.
6. Dwie „zielone szkoły” w roku.
7. Wsparcie Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Pruszczu Gdańskim (opieka psychologa, pedagoga, logopedy, neurologopedy, fizjoterapeuty, terapeuty SI).

Jeśli Twoje dziecko marzy o tym, aby połączyć naukę z uprawianiem ulubionej dyscypliny sportowej, to @championschool.pl jest właśnie dla niego! W naszej szkole stawiamy na zdrowie i aktywność fizyczną😁Jednocześnie, nasza szkoła dba o edukację na najwyższym poziomie

☝🏽Nasz zespół pedagogiczny to wykwalifikowani nauczyciele, którzy angażują się w kształcenie młodych ludzi w sposób dostosowany do ich indywidualnych potrzeb i umiejętności. Zajęcia sportowe prowadzone są przez doświadczonych trenerów, którzy pomogą uczniom rozwijać swoje umiejętności i osiągać sukcesy na różnych poziomach🥇🙌

Dołączając do Champions School, Twoje dziecko otrzyma nie tylko profesjonalną opiekę i naukę, ale także znajdzie wiele nowych przyjaźni i wspólnych pasji🧑‍🤝‍🧑Nie przegap okazji i zgłoś swoje dziecko już teraz ! 🏫✅